Телефони:

(0342) 72-44-73

(099) 532-98-24

(097) 341-77-96

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Івано-Франківськ
вул. Довженка

21б

 

 

Розпорядок роботи:  

10:00 до 20:00 

Неділя та святкові дні:

12:00 до 17:00

Часті питання

Процедура термокератин для волосся що це таке ?

Термокератин для волосся від ESTEL - процедура , яка подарує блиск Вашому волоссю   . Це одна з тих процедур , яка дозволить полюбити своє волосся . Трьох-ступенева програма для Вашого волосся не просто оновить , оздоровить Ваше волосся , але дозволить отримати миттєвий результат . Вже після першого застосування Ваше волосся отримає блиск , здоровий вигляд і до того ж , оздоровиться .
 

Який результат можна отримати від мінералізації волосся .

 

МІНЕРАЛІЗАЦІЯ ВОЛОССЯ ВІД ТМ " BES "

 

Мінералізація волосся - це відновлення сухого, пошкодженого, освітленого, ламкого волосся. Збалансоване наповнення та живлення складу структури волосся корисними компонентами.

 

 

 

 

Чи можна придбати у вашому салоні подарунковий сертифікат і на яку суму ?

У нас Ви можете придбати подарунковий сертифікат на будь-яку суму , окрім того , на будь-яку послугу .

Як часто можна робити чистку обличчя у косметолога ?

Чистку обличчя можна робити 2-3 рази на тиждень — це частина обов’язкового і доступного догляду за собою. Чистка видаляє омертвілі клітини, знімаючи верхній шар епідермісу. Це допомагає отримати шкіру більш гладку, ніжну, сяючий і рівний колір обличчя.

 Легке механічне чищення  підходить всім, і жінкам, і чоловікам, воно може ставати частиною догляду за обличчям і застосовуватися щотижня для усунення відмерлих частинок, відкриття пір, отримання більш сяючої шкіри. Володарям чутливої шкіри краще утриматися від самостійного чищення.

Мікродермабразія призначена для людей з тьмяною шкірою, тому що вона моментально перетворює обличчя. Пілінг підходить для шкіри, на якій намітилися ознаки старіння, так як він діє більш глибоко, ніж мікродермабразія.

 

Що таке процедура екранування волосся і для якого волосся її слід робити ?

Екранування волосся -інноваційна процедура догляду за волоссям , в результаті якої на волоссі формується захисний екран , що забезпечує :                                                                  зволоження , зміцнення , відновлення та блиск волосся .

  Процедуру екранування рекомендують робити для пошкодженого ,сухого , тьм"яного , ламкого , ослабленого волосся .

 

Волосся випадає, ламається, січеться, втратило блиск ?...

Філософія краси та здоров я.

Ваше волосся втратило блиск та не радує більше своїм виглядом? Кінчики волосин січуться та ламаються? Випадає волосся? Чи просто уповільнився ріст волосся? 

Будь-які проблеми, в тому числі:

-пошкоджене волосся внаслідок частого фарбування, хімічної завивки, щоденного висушування чи випрямлення праскою вирішуються просто за допомогою 3-х етапної японської системи відновлення волосся.

 

1-      етап  реконструкції : наповнює волосину жирами та вологою – волога  добре взаємодіє із внутрішньою структурою волосся, проникає всередину, залишаючи на поверхні елементи жирів та олій, що мають захисну та водонепроникну дію.

2-      етап реконструкції: насичення волосся кератином, підсилює дію першого етапу.

3-      етап реконструкції: наповнення кожної волосини керамідами, що беруть активну участь у зволоження волосся, що попереджує ламкість та захищає від негативних впливів зовнішнього середовища- мороз, сонце, вітер, неякісна тверда вода і т.д. Олійки які входять в компонентів 3-го етапу реконструкції насичують волосся вітамінами, живильними речовинами. В результаті Ви отримаєте наповнене життєвою силою красиве волосся.

 

Саме  послідовність  цих 3-х етапів не тільки насичує волосину необхідними компонентами, а й попереджує передчасне вимивання засобів з волосся. Тож ефект від реконструкції  про подальшому правильному догляді триматиметься довго. 

  

РЕЗУЛЬТАТ РЕКОНСТРУКЦІЇ ВОЛОССЯ: 

-волосся після процедури наповнене здоровям,

-пружність та міцність волосини легко перевірити натягнувши її, при чому вона не зламається

-абсолютно знешкоджені всі патологічні зміни в структурі волосся

-волосся легко піддається фарбуванню, укладкам та зачіскам

-доступна абсолютно безпечна процедура з миттєвим результатом

 

Для якнайдовшого збереження результату рекомендуємо дотримуватися простих правил – правильний догляд у вигляді делікатного систематичного миття волосся шампунем серії HAHONIKO.

Скільки процедур реконструкції волосся потрібно зробити , щоб був результат ?

Процедура реконструкції волосся є лікувальною , а тому кількість і інтервал процедур визначається в кожному випадку індивідуально .

Як проводиться ультразвукова чистка обличчя і як часто можна робити ультразвукову чистку обличчя ?

   Ультразвукова чистка призначена очищати шкіру від омертвілих клітин . Це один з методів апаратної косметології , в якому застосовується вплив на шкіру обличчя високочастотних звукових коливань . Проводиться за допомогою спеціального апарату у формі лопатки .

   Ультразвукову чистку рекомендують робити 4-8 працедур , інтервалом 1раз в 2 місяці .

 

З якою метою застосовують дарсонваль в перукарстві ?

Зазвичай працедуру дарсонвалізації рекомендують при надмірному випаданні волосся , при надмірній жирності , ламкості , сухості волосся . Також для пришвидшення росту волосся . А також при захворюванні шкіри голови - себореї .

як зачасто можна відвідувати інфрачервону сауну ?

Інфрачервону кедрову сауну рекомендовано відвідувати 2 рази в тиждень .

© 2013–2015 Krasa-if
Всі права захищено