Для краси та спокусливих губ.


05 Жовтня 2018


У гонитві за ідеальною шкірою, красивим і здоровим волоссям, дуже часто ми забуваємо про те, що шкіра наших губ теж потребує догляду. Найчастіше в красивих косметичках ми можемо знайти 15 помад і блисків різних текстур і квітів, рідше гігієнічні помади і бальзами, і практично ніколи скраби і маски для губ.

У холодний період наші губи піддаються найбільшому випробуванню – морозом і вітром, як результат – сухість, лущення і тріщини. Погодьтеся, це не тільки не естетично, але і приносить чималий дискомфорт.

Тому хочемо порадити нескладні

Губи потребують зволоження, живлення і захисту – тому перед виходом на вулицю обов’язково нанесіть бальзам, або гігієнічну помаду.

Не використовуйте блиски для губ в сильні морози. У складі блисків міститься віск, який замерзає і пересушує шкіру губ. Також варто відмовитися від стійких помад. Вони підсушують шкіру губ, і, впевнена, погодитеся зі мною – на сухих губах вони виглядають не на всі 100 … на жаль ..
Мінімум 1 раз в день робіть масаж губ м’якою зубною щіткою або куточком махрового рушника. Це посилить кровообіг в області губ і сприяє відлущуванню сухої шкірі, і не забувайте про скраби!

І, безсумнівно, найважливіше правило і запорука красивих губ – це ваша усмішка !!!