Масаж в 4 руки


15 Лютого 2018


Це один із ексклюзивних видів «красивих» технік массажу, що прийшли до нас з давнини. Колись такий масаж виконувався тільки для імператорів та знатних людей.

Справа не тільки в подвійному фізичному навантаженні. Масаж такого рівня має надзвичайно потужну енергетичну та психоемоційну дію.  Ідеальне поєднання неймовірного задоволення та блаженства із банальною, але так необхідною боротьбою із стресом, втомою, фізичним та психологічним виснаженням. Вміло впливаючи на парні енергетичні точки досягається «подвійний ефект»  наповнення тіла енергією та зняття напруги.

В салоні краси «Krasa if» ми пропонуємо Вам відчути неймовірно приємний вид масажу в 4 руки. Такий масаж володіє відновлюючою та заспокійливою дію на нервову систему, знімає напругу, покращує сон. У поєднанні із аромомаслами та  вітамінами для молодості та пружності шкіри такий масаж надзвичайно ефективно стимулює циркуляцію крові, відновлює еластичність шкіри, має антицелюлітний та ліфтинговий ефект, запускає та активує процеси омолодження організму, та  очищення від шлаків та токсинів, збільшує рухливість суглобів, підвищує імунітет, допомагає при безсонні, відновлює функції  саморегуляції організму та душевний спокій, та просто рятує від поганого настрою.

Результати годинного масажу в 4 руки прирівнюються до 2-3х годинного звичайного масажу на все тіло.

Як надзвичайно корисне для шкіри доповнення до масажу  пропонуємо додаткову процедуру «ШОКОЛАДНЕ ОБГОРТАННЯ», яка в першу чергу направлена на емоційне  задоволення  в поєднанні із косметичним  та оздоровлюючим ефектом, що досягається за рахунок здатності шоколаду активізувати венозний кровотік, покращувати роботу лімфатичної системи, стимулювати вироблення колагену (білка, що «відповідає» за пружність шкіри).  Сам аромат шоколаду знімає втому та відновлює внутрішню рівновагу.