Нарощення нігтів


23 Вересня 2018


Не у кожної дівчини красиві і міцні нігті присутні від народження. Погана екологія, нестача вітамінів і стреси сприяють ламкості і розшаруванню нігтів. Безперечно, варто зайнятися своїм здоров’ям, але цей процес тривалий, а красиві нігті хочеться мати вже зараз. Що ж робити? Сьогодні цей факт легко виправити і отримати без перешкод нігті будь-якого розміру, форми і дизайну завдяки такій процедурі як гелеве нарощення нігтів.

Гель – це спеціальна речовина, яка стає твердою, якщо направити на неї ультрафіолетові промені в лампі, завдяки цьому утворюється твердий і міцний шар на своїй рідній нігтьової пластини. Такий манікюр виглядає дуже красиво і природно.
Гелевий матеріал використовується для нарощування пластин, завдяки своїй структурі. Гель, за своїм хімічним складом належить до синтетичних речовин на основі похідних кислот метакрилової, яка утворює тверде полімерне покриття при затвердінні  під впливом ультрафіолету.

До всього іншого, гель не має різкого запаху.

Кожен наступний шар покриття наноситься після затвердіння попереднього. Останній шар гелевого покриття  спеціальним чином обробляється і задається бажана форма і довжина.

Весь процес нарощування на гелеву основу займає приблизно 3,5 години. В результаті клієнт отримує гарні і міцні нігті надовго.

Довговічність і надійність – це головні переваги даної технології нарощування нігтів гелем. Якщо не знімати нарощені нігті, то вони протримаються близько 4-х місяців, поки повністю не відросте пластина. Так як це не зовсім естетично, то необхідна корекція нігтів  приблизно раз в три-чотири тижні. При цьому спилюється вже нарощена пластина не до кінця, тому свій нігті не піддаються механічній дії повторно. Якісне нарощування нігтів гелем здійснюють майстри салону краси. Як тільки захочеться кардинально змінити стриманий овал нігтя на екстремальні довгі, то ласкаво просимо до нас в салон.