Телефони:

(0342) 72-44-73

(099) 532-98-24

(097) 341-77-96

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Івано-Франківськ
вул. Довженка

21б

 

 

Розпорядок роботи:  

10:00 до 20:00 

Неділя та святкові дні:

12:00 до 17:00

Масаж


Дуже часто ми недооцінюємо простоту в нашому житті. Насправді бути здоровим – просто, бути завжди в тонусі та з гарним настроєм – також просто,  зберегти молодість, здоров я та красу – ще простіше.    

Є віками випробуваний спосіб, який зміцнює здоров'я, знімає стрес, розслабляє, покращує виведення токсинів – масаж.  

Загалом  масаж вважають найкращим способом для зняття втоми,  позбавлення болю,  корекції фігури.

Унікальні властивості масажу з давніх давен використовувалися для зміцнення імунітету, підвищення життєвого тонусу, бадьорості, і навіть гарного настрою. Масаж — незамінний засіб для відновлення організму після травм чи операцій, прекрасний лікувальний ефект масажу дозволяє ефективно лікувати чи уникнути багатьох хворіб. Масаж допомагає організму у виробленні різноманітних біологічних стимуляторів: гормонів, ферметів, вітамінів, а найголовніше, надзвичайно ефективно діє на нервову систему.

Важко переоцінити вплив масажу на організм людини. 

Насамперед массаж впливає на найбільший орган нашого тіла – шкіру, покращуючи скорочуючу здатність шкірних мязів, стимулюючи венозний відтік крові , що призводить до зменшення набряків і застійних явищ, покращення здатності шкіри протистояти високим і низьким температурам, шкіра стає пружною, еластичною, здоровою.

 Масаж позитивно впливає на роботу мязів, яких налічується більше 400, покращуючи здатність мязів утримувати кисень,  та прискорювати рух крові по судинах, яка несе поживні речовини і кисень в органи і тканини, звільняючи їх при цьому, від токсинів, шлаків, продуктів розпаду. Після масажу зменшується в мязах вміст молочної кислоти, знімається втома після фізичних навантажень, збільшується еластичність  та рухомість суглобів та сухожилля.

 Кровотворна і лімфатична системи забезпечують постійну циркуляцію крові і лімфи . Завдяки цьому відбувається постачання органів і тканин киснем і поживними речовинами.

 Масаж стимулює вироблення організмом різних біологічних стимуляторів (гормонів, ферментів, вітамінів), які сприяють нормалізації функціонування  нервової системи.

Нервова система під час масажу просто відпочиває …найкращого засобу для зняття стресу та нервового напруження насправді не знайти.

 Після масажу також скорочується жировий прошарок нашого тіла, тож яскраво виражений антицелюлітний ефект масажу можна використати як самодостатній засіб для схуднення.

  Масаж — це настільки унікальна за своєю дією на організм процедура, що про нього можна говорити безкінечно:

- історія масажу

- вплив масажу

-показання та протипоказання масажу

-види масажу

-масаж в салоні краси "Krasa if"

-записатися на масаж.

 

Салон краси «Krasa-if» запрошує всіх, кому не байдуже власне здоров'я до масажного кабінету та насправді переконатися у корисності та приємності оздоровчої процедури масажу. Особливий ефект масажу Ви відчуєте після прийняття спа-процедур та інфрачервоної сауни.

Лікувальний масаж і оздоровчий масаж

Багуа масаж

Косметичний масаж

Відновний масаж

Антицелюлітний масаж

Медовий масаж 

Профілактичний масаж

Масаж в 4 руки

 

 • IMG_1185
 • IMG_20140527_124638
 • IMG_20140527_124752
 • IMG_3841
 • IMG_3866
 • IMG_3875
 • IMG_3884
 • IMG_3909
 • IMG_3910
 • IMG_3915
 • IMG_3916
 • IMG_3919

Запис на відвідування
 1. Ім'я та прізвище*
  Представтесь, будь-ласка
 2. Контактний телефон*
  Вкажіть телефон (лише цифри)
 3. Виберіть послуги*


  Виберіть послуги
 4. Дата відвідування
  Invalid Input
 5. Коментарі та побажання
 6. *
   Введіть символи з малюнку

© 2013–2015 Krasa-if
Всі права захищено