Нова процедура в салоні краси — стоун масаж (масаж камінням)


15 Лютого 2018


Масаж камінням (або стоун масаж) — одна з популярних розслаблюючих процедур, яка допомагає повернути бадьорість духу і розслабитися від щоденних стресів і буденної суєти. Суть процедури полягає в особливому впливі майстра на певні ділянки тіла за допомогою каміння вулканічних порід, базальту. Для такого масажу використовуються камені природного походження, які ідеально відшліфовані природним способом: вітром, піском або водою.

З давніх часів відомо, що камені природного походження володіють неймовірними цілющими здібностями: вони чудово справляються зі стресом, втомою, знімають напругу і налагоджують психоемоційний стан людини. Також відомо, що камені здатні поглинати негативну енергію людини і натомість дарувати позитивну . Завдяки цим властивостям, після масажу людина відчуває себе завжди розслабленою .

Масаж камінням, зазвичай, можна рекомендувати людям, які хочуть зміцнити свій імунітет і підвищити життєвий тонус. Доведено, що процедура запускає механізми, що регулюють водний баланс в організмі. Процедура стоун-терапії починається з нанесення на шкіру тіла спеціального ароматного масла. Після чого в строгому порядку викладаються теплі камені – вздовж хребта, на поперек, живіт, плечі, руки і ноги. Після цього майстер починає розтирати ваше тіло за допомогою каменів, починаючи зі стоп і закінчуючи шиєю, при цьому чергуючи холодні і гарячі камені. Час масажу: 30-90 хвилин.

Важливо! Стоун-терапію рекомендовано проводити не більше двох разів на тиждень, один сеанс триває від півтора до двох годин.

Що лікують камені ? Основні показання для сеансів стоун-терапії: хронічна втома, безсоння, депресія, мігрень, надмірна вага, целюліт, реабілітація після травм, захворювання суглобів, болі в спині і шиї.