Парафінотерапія для ніг


15 Лютого 2018


Парафінотерапія для ніг є однією з найприємніших оздоровчих та омолоджуючих  процедур в салоні краси «Krasa if». Парафінотерапію для ніг проводимо як самодостатню процедуру, так і як доповнення до класичного педикюру чи спа-педикюру.

Парафінотерапія для ніг – особливий догляд за ногами, що крім лікувального та естетичного, має ще й яскраво виражений психотерапевтичний ефект – занурення в теплу суміш парафіну має прекрасну релаксуючу, ліфтингову, омолоджуючу дію (високоякісна парафінова суміш для ніг  в салоні краси «Krasa if» збагачена вітамінами, ефірними оліями, фруктовими екстрактами) .

Парафін володіє  великою теплоємністю, здатністю утримувати тепло в шкірі, утворюючи ефект міні сауни – пори відкриваються, потові залози починають інтенсивно працювати, виводячи з потом токсини та шлаки. Коли парафін охолоджується шкіра вбирає вологу, відновлюючи необхідний водний баланс, більше того під час охолодження парафін стискається, що має для шкіри масажний та ліфтинговий ефект.

Під впливом теплого парафіну відбувається інтенсивне зволоження шкіри ніг, шкіра стає еластичною, доглянутою. Надзвичайно ефективна процедура при сухості шкіри, тріщинах, набряках. Після парафінотерапії  шкіра Ваших ніг стає м’якою, ніжною,гладкою, підвищується обмін речовин, тонус та пружність шкіри.

Перед процедурою парафінотерапії проводиться ретельна обробка ніг спеціальним скрабом, потім шкіра змащується спеціальними живильними масками з вітамінами, в залежності від ефекту якого плануємо досягнути. Всі корисні речовини під час парафінотерапії якнайглибше проникають в шари шкіри через розкриті пори, активно працюючи над красою та здоров ям Ваших ніг. Ноги кілька разів з інтервалом і 6-10 секунд занурюємо у ванночку з парафіном. Потім одягаємо спеціальні целофанові та махрові шкарпетки, що утримують тепло. Через 20 хвилин шкарпетки разом із парафіном знімають та наносять спеціальний крем.

Ефект від парафінотерапії ніг яскраво виражений уже після 1-го разу.

Рекомендовано проводити парафінотерапію для ніг щотижня.

Протипоказання:

  • підвищений тиск
  • варикоз
  • цукровий діабет
  • відкриті ранки, висипи