Парафінотерапія в салоні краси «Krasa IF»


15 Лютого 2018


Парафінотерапія — сучасна косметична процедура, що володіє здатністю надзвичайно ефективно зволожувати та відбілювати шкіру, відновлювати водний баланс, заживляти тріщинки.

Найбільш актуальною є парафінотерапія взимку та весною, коли верхній шар епідермісу особливо гостро реагує на нестачу вітамінів, агресивний вплив зовнішнього середовища,  від чого шкіра стає сухою, в’ялою, обвітрюється та тріскає.

На жаль, парафінотерапія має теж свої протипоказання:  будь-які ранки на шкірі, висип, підвищений артеріальний тиск та варикозне розширення вен.

Рекомендується проводити процедуру раз в 7-10 днів. Є різні види парафінотерапії в залежності від ефекту, якого потрібно досягнути. Найпопулярніші є парафінотерапії з оліями, водоростями,  вітамінами, екстрактами різних трав та ін.

Особливої уваги заслуговує лікувальний сеанс парафінотерапії рук в салоні краси «Krasa if».

Процедура парафінотерапії відбувається поетапно: глибоке очищення шкіри, зволоження, безпосередньо  дія парафіну на шкіру рук, створення ефекту сауни для рук( під спеціальними пакетами та рукавичками, парафін дуже повільно та ніжно передає тепло рукам, під впливом температури пори відкриваються, виводяться токсини, глибоко проникають зволожуючі засоби, збільшується приток крові, шкіра починає дихати, насичується  киснем. Потім шкіру необхідно ще раз додатково зволожити кремом та рекомендовано масаж.

Парафінотерапію як косметологічну процедуру можна  використовувати також для  ніг, обличчя, живота,  і навіть на все тіло, наприклад, парафінотерапія із водоростями має також яскраво виражений антицелюлітний ефект.

З  успіхом парафінові маски застосовуються в косметології обличчя- для очищення шкіри, для  досягнення ефекту пружності, зволоження, усунення морщин, зменшення подвійного підборіддя. Завдяки парафінотерапії морщинки помітно зменшуються уже з першого застосування. При регулярному застосуванні ефект ліфтингу триватиме практично постійно – дрібна сітка мімічних зморшок щезає безслідно, а глибокі зморшки просто стають менш помітними. Однак, є серйозні застереження щодо застосування парафінотерапії для обличчя. Однозначно цього робити не можна при: вугрових висипах, куперозній шкірі, підвищеному тиску, надмірному рості  волосся, родимки та бородавки.

Парафінотерапія для ніг здійснюється аналогічно як для рук.  Наші ноги зазвичай більше страждають ніж руки ( підбори, незручне взуття, напруження, натоптиші, мозолі, тріщини на п’ятках). Все може бути в минулому при регулярному проведенні парафінотерапії  для ніг.

Загалом,  корисна дія парафіну далеко не обмежується  косметичним ефектом.  Парафінотерапія  суттєво допомагає при ортопедичних захворюваннях (дисплазії, наслідки травм), артрити, остеохондроз, та ін.