Телефони:

(0342) 72-44-73

(099) 532-98-24

(097) 341-77-96

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Івано-Франківськ
вул. Довженка

21б

 

 

Розпорядок роботи:  

10:00 до 20:00 

Неділя та святкові дні:

12:00 до 17:00

Подарунковий сертифікат

Шукаєте розкішний,  сучасний, пристойний та завжди доречний подарунок?..

Мабуть кожна людина знайома із глибокими сумнівами, суперечливими роздумами, тупиковістю ситуації   при виборі подарунка. Адже, отримувати чи дарувати непотрібні подарунки  не надто приємно. Знайти достойну річ, що гарно виглядає, має практичну користь і значно оригінальніша за звичайні подарунки, неймовірно важко.

Що ж нам порадять психологи?…   Виявляється,  людина цінує отримані приємні враження значно більше, аніж придбані речі.  Що заважає подарувати  коханим та  близьким  шматочок щастя?…

Ідеальне, дещо креативне, а отже оригінальне  вирішення проблеми невдалого подарунка — Подарунковий сертифікат «Krasa-if».

Це один із небагатьох подарунків, який є однаково вдалим з будь-якого приводу: весілля, День народження, ювілей, День Ангела, День Валентина,  Новий рік, 8 березня… Як для рідних, близьких людей, так і в якості корпоративного презенту.

Та як не крути,  а особливо значимим він стає для коханої чи близької  людини просто так, без приводів, без дат, без річниць,  як доказ турботи, ласки та любові…

Зрештою це не банальні грошові знаки, а оригінальний, корисний, приємний та незабутній подарунок, який не здатен викликати розчарування, а отже не відправиться нишком у смітник. Повірте, враження від такого сюрпризу залишаються неабиякі, і власник подарункового  сертифікату ще довго з вдячністю згадуватиме про Вас.

Підкреслюючи творчий підхід у виборі подарунка,  Ви до того ж не витрачаєте масу сил, енергії, часу на обдумування, пошук та його вибір. Придбати подарунковий  сертифікат можете за кілька хвилин, не виходячи за рамки запланованого бюджету, адже сертифікати можуть бути на будь-яку суму від 50-ти грн. Використати сертифікат можна як абонемент на улюблену процедуру протягом певного часу, або прийняти комплекс послуг за вибором власника сертифікату.  За вашим проханням можуть бути створені індивідуальні програми послуг салону краси. Саме тому, подарункові сертифікати приємно дарувати, та  ще приємніше отримувати!

Переваги нашого Подарункового сертифікату:

  • Можна використовувати як абонемент на певну процедуру протягом певного часу.
  • Власник сертифікату має право вибрати послуги, на суму, вказану  або вибрати продукцію нашого салону.
  • Не підлягає обміну на гроші чи поверненню.
  • Можна передати іншій особі за попередньою домовленістю.
  • Позбавляє вас клопоту думати про можливість невдалих подарунків.
  • Підходить буквально всім, незалежно від віку та статі.
  • Термін дії — 6 місяців!

© 2013–2015 Krasa-if
Всі права захищено