Макіяж


Макіяж — це насамперед мистецтво. Професійний візажист працює насамперед над гармонійним поєднанням зачіски, макіяжу і всієї зовнішності людини.

Професія візажиста вимагає знань психології кольору, законів композиції і малюнка, зрештою неабиякого відчуття смаку та міри. До речі, на курсах візажу знайомляться з основами косметології та перукарської справи (принципами підбору зачіски), навчаються підбирати варіанти повсякденного і вечірнього макіяжу, виявляти виграшні сполучення кольорів, вибирати косметичні засоби відповідно до типу шкіри.

Макіяж — важливий елемент жіночої зовнішності. Жінки вдаються до нього, щоб зробити обличчя привабливішим, приховати недоліки зовнішності, створити образ, який підкреслить індивідуальність. Однак секретами ідеального макіяжу володіють далеко не всі жінки — неправильний макіяж може нашкодити більше, ніж його повна відсутність. Підібрати і навчитися накладати макіяж можна самостійно, але для цього потрібні відповідні знання та час.

В салоні краси «Krasa-if» за Вашим бажанням професійні косметологи допоможуть Вам розібратися в тонкощах макіяжу: правильно застосовувати види макіяжу — денний, вечірній та діловий, вміло використовувати основні тенденції моди в сфері макіяжу та візажу особливо, адже візаж — це мистецтво, яке полягає не тільки в правильному нанесенні макіяжу, але й в умінні створювати образ, що включає макіяж, зачіску, одяг.

Оволодіння навичками створення індивідуального образу з урахуванням модних тенденцій та мистецтвом візажу і макіяжу загалом є дуже важливим для кожної жінки, адже дає можливість підкреслити сильні сторони зовнішності та відчути себе чарівною в своїй неповторності та індивідуальності.

Подіумний макіяж

Весільний макіяж

Записатись