Перукарські послуги


Одна з основних умов створення образу красивої жінки — красиве волосся. Причому, красиве волосся — це не стільки прояв ідеальної зовнішності, скільки вияв гармонії внутрішнього стану людини.

В перукарській зоні салону краси Вам зможуть запропонувати як найпростіше, — зробити ефектну зачіску чи освіжити колір волосся, так і кардинальним чином вирішити проблему здоров’я волосся.

Будь-яка зачіска в залежності від структури волосся, типу обличчя, фігури, статі, віку, способу життя людини, не тільки прикрашає, а є певним засобом самовираження та самовдосконалення людини. Однак, жодна із зачісок не виконуватиме цю роль, якщо не забезпечити волоссю належний і правильний догляд, чого доступно і детально можуть навчити наші спеціалісти.

Весільні зачіски

Ми приділяємо особливу увагу створенню образу нареченої.
Основним акцентом якого є зачіска. Наші майстри втілять в життя будь-які ваші фантазії та творчі прояви, а також допоможуть підкреслити індивідуальність  та красу нареченої.

Дитячі зачіски

Ми з особливою радістю обслуговуємо наших найменших клієнтів.Адже сьогодні кількість зачісок для дітей дивують своєю різноманітністю. Вибирайте те,що підходить саме для вашої дитини і ми разом втілимо цей образ в реальність. Хороший смак потрібно формувати у дитини ще з раннього віку.

 

Записатись