Про нас


Бути красивими — надалі залишається Вашою мрією, прагненням та нестримним бажанням? Виснажливі щоденні фізичні вправи, дієти, засоби для схуднення не виправдовують Ваших  сподівань, а від відображення в дзеркалі впадаєте в депресію та ображаєтесь на цілий світ? Порада від салону краси «Krasa IF» — оберніться на 180° і починайте рухатися вперед.

КРАСА — всередині нас, це є наш внутрішній стан. Наповніть себе красивим — приємними емоціями, гарним настроєм, зробіть крок до себе,  і  щось для себе, а не для цілого світу.

  • Крок 1. Відвідайте ІНФРАЧЕРВОНУ САУНУ в салоні краси «Krasa IF». Наповніть себе силою природи цілющого канадського кедру, а в поєднанні із хромотерапією та аромотерапією  та приємною музикою відновіть свій внутрішній стан. Затишна та релаксуюча атмосфера  спа-зони  салону  допоможе Вам  забути всі негаразди та по іншому глянути  на проблеми, відновити  свої сили для їх вирішення.
  • Крок 2. Релаксуючий, відновлюючий, класичний, лікувальний, косметичний, антицелюлітний, медовий та шоколадний — словом будь-який масаж в залежності від Ваших потреб та  бажань на Ваш вибір, до Ваших послуг.
  • Крок 3. Фіточай, відпочинок, відновлення сил.

Далі можна робити ще багато кроків — в косметологічний кабінет, до майстра манікюру та педікюру, завітайте на кінець до перукаря, візажиста і т.д.

А тепер оцініть свій стан, подивіться на свої проблеми з іншої сторони, оцініть тепер свої сили для їх вирішення. Посміхніться… і подивіться в дзеркало на свою красу.

Тепер вислів, що КРАСА це не завжди подарунок природи, а щоденна, хоча приємна та корисна праця над собою не видається Вам банальністю?.. Тепер  КРАСА стала для Вас реальністю і так буде завжди, поки Ви з нами.

Приходьте до нас — по КРАСУ.