Спа манікюр


15 Лютого 2018


Спа манікюр – вершина манікюрного мистецтва, що вдало поєднується із задоволенням, зрештою, як і будь-яка СПА процедура. Цей вид догляду за руками та нігтями  випереджує всі інші види манікюру по тривалості – процедура займає близько 2-х годин, та по вартості-  для проведення якісного спа-догляду використовують тільки якісні недешеві засоби. СПА МАНІКЮР передбачає, крім манікюра в традиційному розумінні,  ще й  цілу систему зволоження шкіри рук, скрабування ( пілінг), масаж, живлення шкіри масками, сиворотками, спеціальними засобами,  а також парафінотерапію.

Спа манікюр в салоні краси «Krasa if»  це завжди задоволення, професійний догляд, приємні відчуття та, в кінцевому результаті ,- оздоровлення.

Салон краси «Krasa if» пропонує власну унікальну програму  проведення СПА манікюру:

Діагностика стану рук і нігтів клієнта

Перш ніж приступити до процедури  СПА манікюру, досвічений спеціаліст оцінює стан шкіри рук клієнта, кутикули, нігтьових пластин.  Майстер складає індивідуальну програму спа-догляду за руками в залежності від потреб клієнта.

Всі етапи класичного або європейського манікюру

Пілінг або скрабування

Залежно від стану шкіри майстер визначає вид пілінгу або скрабу,  необхідний для клієнта:  Фруктовий, хімічний більшої концентрації, ензимний пілінги.

Результат дії таких засобів – видалення змертвілих частинок шкіри, глибоке очищення шкіри та ефективне проникнення в глибші шари шкіри  зволожуючих та живильних засобів.

Парафінова ванночка

Дає неперевершений ефект: шкіра рук стає надзвичайно гладкою та ніжною, омолоджується та оздоровлюється. Насправді  парафінотерапія –  унікальна процедура, детальніше про яку  дізнайтеся в статті “ПАРАФІНОТЕРАПІЯ в салоні краси “Krasa if”.

Живлення шкіри рук масками та сиворотками

Живильні, зволожуючі, відбілюючі   засоби на підготовленій шкірі рук створять захисний бар’єр та живлення на досить тривалий час.

Масаж рук

Масаж рук проводиться із застосуванням спеціальної техніки для відновлення не тільки зовнішнього виду шкіри, а й з оздоровлюючим ефектом, адже, на кінчиках пальців знаходяться численні нервові закінчення, впливаючи на які, заспокоюємо нервову систему, оздоровлюємо організм, та відновлюємо гармонію внутрішнього стану. Все це проводимо в комплексі із аромамаслами, що безумовно, посилює дію масажу.

Відповідно відбуваються  процеси оздоровлення та зміцнення нігтьової пластини.

Естетичне оформлення

За бажанням клієнта  як завершальний етап майстер покриває нігті традиційно- звичайним лаком, гель-лаком, модним французьким чи художнім покриттям, в разі необхідності- лікувальним засобом.

Загалом, спа-манікюр  в салоні краси «Krasa if» – це вартісна, елітна процедура, що дозволяє не тільки зробити Ваші руки доглянутими на тривалий час, а й оздоровити їх.  Особливо це актуально в зимовий період.