Спа педикюр в салоні краси «Krasa IF»


15 Лютого 2018


Це процедура, надає  Вашим  ногам  не  тільки  естетичного вигляду, а  й має відчутний розслабляючий та лікувальний ефект.  Ноги чи не найбільше страждають від звичайного нашого ритму життя– постійні навантаження, високі каблуки, незручне взуття та ін.

Салон краси «Krasa if» пропонує  елітну процедуру  особливого догляду за ногами – Спа-педикюр.  Найважливіше в спа-педикюрі –  релаксація. Спа-педикюр дарує не тільки незабутнє задоволення, а й  приносить надзвичайно багато користі.

В процедуру спа – педикюру  входять ванночка для ніг, всі елементи класичного педикюру, скрабування, пілінг, масаж ніг. За бажанням клієнта та для досягнення особливого зволожуючого, розслабляючого, оздоровлюючого та омолоджуючого результату  рекомендуємо послугу спа-педикюру доповнити парафінотерапією для ніг. 

Спа-педикюр  в салоні краси « Krasa if» зазвичай здійснюється після звичайного класичного та апаратного педикюру.

При виконанні спа –педикюру майстер використовує тільки  професійні  та натуральні засоби  по догляду за шкірою ніг, основним складником яких є фруктові кислоти, морські мінерали, вітаміни та ін.

Першим етапом виконання спа-педикюру є розпарювання – 5-10 хв. У ванночках  із мінеральними солями та очищуючими та пом’якшувальними засобами, морською сіллю та ін., в залежності від потреб для шкіри ніг.

  Наступним етапом спа-педикюру є пілінг. Здійснюється поверхневий пілінг, що дозволяє ефективно відшарувати зайві залишки омертвілої шкіри. Цей етап готує ноги для ефективного засвоєння живильної та зволожуючої сиворотки. При потребі застосовується глибокий пілінг за допомогою різноманітних скрабів, альфа гідроксильних кислот та ін., що допомагає ефективно і надовго позбутися мозолів та  натоптишів.

Третім етапом  спа-педикюру  є парафінотерапія ніг  (за бажанням клієнта).  Ця послуга заслуговує на особливу увагу, тож виділяємо для неї окрему статтю.

З  парафінотерапією чи без неї – наступним проводимо  інтенсивне зволоження та охолодження шкіри ніг. На стопи ніг накладається багатокомпонентна живильна, вітамінізована маска з ароматичними олійками, в залежності від ефекту, якого потрібно досягнути для того чи іншого клієнта. Маска діє на шкіру ніг близько 20 хв.  Активними препаратами  із морських екстрактів,  мінеральних глин, гліцерину, ментолу, алоє вера, м’яти та ін.

Завершальним та найприємнішим етапом спа-педикюру є масаж ніг,  який також в залежності від очікуваного результату проводиться по різному – точковий, релаксуючий, енергетичний, лікувальний,  та зазвичай це  універсальний масаж, що поєднує багато технік, із якимось певним акцентом на одну або кілька.  Не забуваймо, що спа-педикюр- є не скільки процедурою по догляду за ногами, скільки оздоровлюючою, розслаблюючою, активізуючою всі омолоджуючі та відновлюючи процеси організму, так як відомо  на підошві ніг є надзвичайно велика кількість точок, що відповідають практично за всі  органи тіла.

 Спа-педикюр триває більше 2-х годин, ефект від спа-педикюру зберігається  тривалий час .