Телефони:

(0342) 72-44-73

(099) 532-98-24

(097) 341-77-96

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Івано-Франківськ
вул. Довженка

21б

 

 

Розпорядок роботи:  

10:00 до 20:00 

Неділя та святкові дні:

12:00 до 17:00

Догляд за шкірою навколо очей

Шкіра навколо очей є надзвичайно ніжною і потребує особливого догляду.  Це є  область найпроблемніших зон шкіри обличчя - темні кола та набряки під очима, зморшки,  сухість, почервоніння та ін. Як їх вирішувати? Пропонуємо скористатися наступними порадами. Розглянемо кожну проблему зокрема.Тонкі зморшки навколо очей  можуть  з'являютися  навіть у молодому віці внаслідок активної міміки, сухої шкіри, неправильного харчування, недостатнього зволоження шкіри та неправильного догляду. Вранці слід перед макіяжем наносити методом легенького вбивання  крем із гіалуроновою кислотою. Це надасть шкірі еластичності та захистить від негативного впливу зовнішнього середовища.

Ввечері після зняття макіяжу теж слід нанести живильний засіб спеціально для шкіри навколо очей, але попередньо радимо робити масаж легенькими рухами, немовби  граючи на фортепіано в напрямку від зовнішнього краю шкіри навколо очної  ямки до внутрішнього і навпаки.

Носіть сонцезахисні окуляри завжди, коли є яскраве пряме сонячне світло — взимку та влітку.

Набряки під очима

Це проблема трапляється достатньо часто, особливо у жінок старшого віку, що зумовлено не тільки втратою пружності і еластичності, але й певними хворобами внутрішніх органів, наприклад нирок. Лікування слід починати із консультації  терапевта. В інших випадках цій проблемі можна зарадити за допомогою правильного догляду за шкірою навколо очей. Багато жінок наносять надто жирні креми на цю ділянку шкіри, не користуючись спеціальними засобами для шкіри навколо очей, що провокує ще більшу набряклість. Також зверніть увагу на позу сну. Не спіть обличчям вниз, ідеальний варіант, коли голова трохи підноситься над рівнем тіла. Пиво та солоні продукти можуть також провокувати підвищену набряклість шкіри під очима.

Можна робити наступні маски: з сирої натертої картоплі на 10-15 хв. 1-2 рази в тиждень. Радимо робити лімфодренажні масажі у косметолога. Ці поцедури знімають набряки, покращуючи відтік лімфи. Що стосується макіяжу, то для шкіри з набряками під очима слід підбирати тональний крем трохи темніший за природній колір шкіри.

Темні круги під очима

Користуйтеся спеціальними лосьйонами для вмивання на основі рослинних екстрактів.Можна ставити примочки із заварених пакетиків чорного чаю або ромашки. Припухлість, яка буває після сну зникне, а темні круги замітно зменшаться .Радимо вмиватися кусочками льоду. Найкраще, якщо це косметичний лід на основі  правильно підібраних травяних відварів.

Для маскування темних кругів можете виокристовувати консилер. Він ніжніший і легший для шкіри, ніж тональний крем. Перед нанесенням консилера нанесіть ліфтинговий крем чи гель, щоб розгладити зморшки і надати шкірі пружності.

© 2013–2015 Krasa-if
Всі права захищено