Тонування волосся


26 Вересня 2018


Якщо хочеш модних експериментів з кольором волосся, не варто починати відразу з перманентних фарб. Спробуй кілька яскравих відтінків. Це зробити дуже легко навіть в домашніх умовах. Все, що тобі знадобиться – хороший тонік для волосся.
Чим тонуючий бальзами краще стандартних фарб?
По-перше, ти дійсно можеш міняти колір волосся кожні два тижні. По-друге, ніякої шкоди локонам і шкірі голови від якісного тоніка для волосся не буде. Після фарбування за допомогою тонуючих кондиціонерів волосся стає більш м’яким і блискучим. У них близько 20% пігменту, решта – догляд.

Залежно від обраного відтінку тон тримається на волоссі від 4 змивань до 10. Наприклад, фіолетовий, синій, зелений, вишневий та інші темні кольори тримаються найдовше, пастельні можуть протриматися до двох-трьох змивань. І то, на освітленому волоссі.

Ще один момент – на відміну від безаміачних фарб, після тонуючих бальзамів на волоссі не буде жовтизни і плям після вимивання кольору. Так що, не доведеться зафарбовувати тонік якимось іншим кольором. За місяць змиються все тонуючі частинки і ти повернешся до свого природного (або початкового) кольору волосся.
Навіть найякісніші тоніки світлих відтінків не візьмуться на русяве і темне волосся, і для фарбування доведеться освітлюватися. Дуже здорово виглядають пастельні відтінки тоніків на балаяжі, міліруванні та омбре. Так бальзам НЕ торкнеться природного темного відтінку волосся, пофарбувавши тільки висвітлені пасма.

Для темного волосся можна використовувати насичені відтінки з палітри тоніків, але не у кожної фірми вони є, що теж мінус. Та й всі темні тони – синій, зелений, червоний, фіолетовий, винний, – не візьмуться на каштановому або чорному волоссі. Так що, без освітлення не обійтися. Завітайте до нас на безкоштовну консультацію до майстра перукаря, і оберіть свій колір на цю осінь.