Ультразвуковий фонофорез обличчя


15 Лютого 2018


Ультразвуковий фонофорез – популярна методика фізіотерапії та апаратної косметології. Це – поєднання впливу ультразвуку зі спеціальними лікувальними або косметичними засобами. Що таке фонофорез? Дія на тканини механічних коливань із частотою понад 16 кГц. Така процедура активізує клітинний обмін, лімфодренаж і місцевий кровообіг.

Ультразвук має протизапальну, знеболюючу дію, підвищує вбираючі властивості шкіри, прискорює процеси відновлення і зменшує набряки. Тому введення в тканини лікарських речовин – фонофорез – дозволяє їм інтенсивніше впливати на шкіру. Вони проникають углиб до 4-6 см і утворюють “шкірне депо”. Звідти поступово надходять у кров.

Протизапальний ефект фонофорезу використовується для вирішення проблем жирної шкіри та шкіри, ураженої вугровим висипом. Ще одна його суттєва перевага – розм’якшення і розсмоктування рубців та ущільнень. Стимулюючи синтез білка всередині клітин, ультразвук відновлює пошкоджені тканини. Фонофорез змінює рН тканин, знижує місцеве запалення шкіри. Ви помітите ефект уже після декількох процедур. Зменшиться жирність шкіри, звузяться пори на обличчі.

Перед процедурою фонофорезу на очищену шкіру наноситься спеціальний гель або лікувальний косметичний препарат. Косметолог робить легкі рухи ультразвуковим електродом по шкірі. Змінюючи потужність ультразвукової хвилі, можна отримати вплив різної глибини. Процедура – абсолютно безболісна. На шкірі відчувається приємна вібрація.

Процедура фонофорезу триває від 10 до 30 хвилин. Оптимальна тривалість курсу – 12-15 процедур. Їхня періодичність – 2-3 рази на тиждень. Дія введеного косметичного засобу триває декілька днів після процедури. Для досягнення хорошого ефекту знадобиться 6 процедур, стійкого – 15. Бажано повторювати курс фонофорезу кожні 6-8 місяців.

У салоні краси “Krasa-If” процедура фонофорезу часто входить до певного догляду за типом шкіри. Вона добре поєднується з такими косметологічними процедурами, як мікротоки, обгортування, маски, мезотерапія та масаж. Дія фонофорезу – надзвичайно м’яка та делікатна. Протипоказань до цієї процедури – обмаль. Це різні шкірні недуги, зокрема онкологічні, невралгія і параліч лицьового нерва, стан після операцій на обличчі.